O nas

Tata sushi powstało w listopadzie 2016 r. i od tamtej pory, nieprzerwanie każdego dnia nasi doświadczeni sushi masterzy przygotowują dla Was prawdopodobnie najlepsze sushi w Krakowie. Nie prowadzimy restauracji lecz skupiamy się na dowozie. I to jest nasza domena – aby nasze sushi bylo jak najlepsze i dotarło do Was jak najszybciej.

Przygotowujemy nasze sushi z najświeższych produktów, dostarczanych przez lokalnych, sprawdzonych jakościowo dostawców.

Zestawy przygotowujemy od razu po złożeniu przez Was zamówienia (chyba że zamawiacie z wyprzedzeniem), nigdy nie robimy sushi „na zaś”. Jeśli nie znaleźliście Państwo czegoś dla siebie w menu, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jesteśmy elastyczni więc nasi kucharze przygotują dla Państwa sushi na którym Państwu zależy.

Zamów sushi na telefon. Dowozimy sushi w rejony: Stare Miasto, Nowa Huta, Bronowice, Krowodrza, Podgórze, Mistrzejowice.

To tutaj zamówisz sushi, które dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres. Dowozimy jedzenie we wszystkie dzielnice Krakowa.

Jedno jest pewne – obojętnie jak zamówisz jedzenie, otrzymasz najlepsze sushi w Krakowie. Podczas zamawianie jedzenia z dowozem możesz sam zdecydować w jaki sposób chcesz zapłacić za sushi. Możesz płacić gotówką, kartą lub wygodnymi szybkimi przelewami. Składając zamówienie najwygodniej przez naszą stronę www masz gwarancję, że zamówienie wędruje do nas natychmiast i w tym samym czasie przystępujemy do jego realizacji, aby Twoje zamówione sushi dotarło do Ciebie jak najszybciej.